Dungeon Finder

Oyun içerisinde .dungeonfinder yazarak listelenen dungeon’lardan birisini seçerek dungeon ekibine kayıt olabilirsiniz.

Gerekli kişi sayısına ulaşıldığında diğer oyuncular ile birlikte dungeon’a gönderilirsiniz. Kaydınızı yaptırmanızla girmeniz arasında geçen sürede başka bir oyuncuya veya başka bir oyuncunun size zarar vermesi durumunda kaydınız iptal edilir. Tek kişilik dungeon’lar kayıt yapıldığı anda başlar.

Dungeon’a girerken altınızdaki ve çantanızdaki hayvanlarınız bankanıza gönderilir. Dungeon alanlarında pvp loot ve hırsızlık engellenmiştir. Aynı zamanda alanda vendor, banka vb. bulunmaz.

Dungeon ekibinin başarılı olması için dungeon sonundaki boss’u kesmeniz gerekmektedir. Sıkılmanız durumunda stuck veya diğer yollar ile dungeon’u terk edebilirsiniz. Ekibiniz bundan zarar görmez çünkü çıkan oyuncunun yerine başka bir oyuncu katılabilir. Dungeon’u bitirdiginizde, giris yaptiginiz noktaya geri atılırsınız. Ödülünüz bankanızdaki trade box’a aktarılır.

Parrying becerisi 80 üzeri olan savaşçıların yaratıklardan az fiziksel hasar alması dungeon’larda da çalışır O yüzden girerken ekipte en az 1 tane parrying becerisine sahip kalkanlı savaşçı olmalı.

Aktif dungeon’lar:

Ancient Lair

Kişi Sayısı: 2
Maksimum Süre: 30 dakika
Boss: Felix Magnus

Shrine of the Virtues


Kişi Sayısı: 1
Maksimum Süre: 45 dakika
Boss: Fallen Angel

Tomb of Ancients

Kişi Sayısı: 1
Maksimum Süre: 90 dakika
Boss: Death Knight

Ninja Cave

https://fb.watch/qUWbcMHQKx/

Kişi Sayısı: 2
Maksimum Süre: 50 dakika
Boss: Uchiha Itachi