Dosyalar


Bağlantı programı tarafımızca geliştirilmiştir. Ultima Online kurulumu gerektirmez, ekran görüntüsü almaz, mac adresi gibi kişi ve donanımı arasında bağ kuracak bilgiler toplamaz, bilgisayarda çalışan diğer programlara müdahale etmez. Aşağıdaki linkten Ultima Online ve ClassicUO’yu (Bazı serverların FPS client dediği) içeren paketi indirebilirsiniz. Kurulum Ultima Online dosyalarını da içerdiği için Ultima Online içerisine kurmayınız. Zipi açtıktan sonra installer’a çift tıklayın, çıkan mavi ekrana Show More dedikten sonra Run Anyway diyip devam edin. Installer, oyuna girebilmeniz için gereken kısayolu masaüstüne kopyalayacaktır.
Bağlantı Programı (Windows Installer)

Installer ile kurmak istemiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan dosyaları içeren zip dosyasını indirebilirsiniz. Zipin içeriğini istediğiniz herhangi bir yere açtıktan sonra çıkan klasör içindeki valorite.exe isimli dosyaya çift tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Bazı durumlarda valorite.exe’yi yönetici olarak çalıştırmanız gerekebilir (Örneğin erişim kısıtlaması olan bir klasöre kurduysanız).
Bağlantı Programı (Windows Zip)


macOS client wine vb. herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan native olarak çalışır. Client resmi bir Apple Geliştirici hesabı ile imzalanmış ve Apple tarafından zararlı yazılım içermediğine dair onaylanmıştır. Aşağıdaki linkten client’ı indirip zip dosyasından çıkardıktan sonra Valorite isimli dosyayı macOS’un Applications (Uygulamalar) klasörüne sürükledikten sonra Valorite isimli uygulamaya çift tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Client klasör erişimi istemediğinden applications klasörüne taşımazsanız çalışmayacaktır.
Bağlantı Programı (macOS)