Hakkında

Merhaba Sayın Ultima Online Oyuncusu!

2004 yılında 500 player ve üstü kitleye ulaşan Valor Uo Shard 2015 yılında tam 11 yıl sonra yeniden aktif oldu.

Siz değerli Ultima Online oyuncusunu aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Valor Uo Shard olarak eski tarz ultima online geleneğini yaşatırken yenilikçi olmayı ihmal etmedik, hem eski tarz (oldshool) ultima online keyfini alırken, hem de sizi sürükleyecek olan sistemler ile oyunu yeniden keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Eğer sizde Ultima Online’in Stones melodisini özlediyseniz, Hoşgeldiniz!

Valor Uo Shard 7x skill cap limitine ve 225 stat limitine sahip bir sunucudur.
Hırsızlık becerileri hariç tüm becerilerde ph açıktır.

Saldırılara karşı korunmak ve siz oyuncuların lag loss yaşamaması için 500mbit ve Render için toplanmış bir makineyi hosting’e co-location olarak verdik.

Bunun yanı sıra saldırılar için 1. 4. layer saldırılara karşı %100 7. layer saldırılara karşı yükseltilebilir bir OVH ve Custom Firewall bulunmaktadır.

Connector ise .cozunurluk komutu ile 1920 1080 ekranlarda oyuncuların kör olmaması için istediginiz çözünürlüğe ayarlayabileceginiz gelişmiş bir düzenleyiciye sahiptir. Bunun yanı sıra .map komutu ile haritadan live tracking sistemi ile kendinizi izleyebileceginiz bir harita modulü bulunmaktadır ve niceleri.

Serverdaki bütün sistemleri sitemizin sistemler kategorisinde görebilirsiniz. Sistemlerin hepsi bugsız, hatasız ve eski tarz ultima online keyfinizi alabileceginiz şekilde siz oyuncuları beklemektedir.

Hoşgeldiniz!