Necromancy

Hem PvP hem de PvM’de epey etkili bir beceridir.

Necromancy kitabını kullanabilmek ve 50.0 necromancy ile başlayabilmek için tooltip’ler aktif olmalı.

Tooltip’leri aktif etmek için hesaptaki bir karakteriniz ile oyun içerisinde .tooltip yazıp oyundan çıkıp girmeniz yeterlidir.

Boş necromancy kitabı Britain ve Delucia’daki mage shop’lardan elde edilebilir.

Necromancy becerisine sahip karakterler mage robe giyemezler. Onun yerine ancient liche\’lerden çıkan, 0455 rengine sahip, boyanamayan ve armor vermeyen necromancer shroud’ları giyebilirler.

Necromancy büyülerini kullanan karakterler karma kaybederler.

Necromancy scroll\’ları dünya üzerinde bulunan ancient lich’leri keserek elde edebilirsiniz. Scrollar düşük ihitmalle çıkacağından hepsini toplamak vakit alabilir. Bu lich’ler gri renkte olur ve şu isimlerden birini taşır: Almonjin, Baratoz, Anshu, Maliel, Kaltivel. Ancient liche’ler bazı mezarlarda ve map üzerindeki eski harabelerde bulunabilir.

Animate Dead
40.0 Necromancy
Freezetime: 1.0 sn
Delay: 1.5 sn
Target alınan cesedi undead olarak diriltir. Büyüyü kendi karakterinize target almanız durumunda ekrandaki tüm cesetleri diriltir ancak dirilen cesetler daha güçsüz olur.

Blood Oath
20.0 Necromancy
Freezetime: 1.2 sn
Delay: 1.5 sn
Büyüye maruz kalan kişi büyüyü atan kişiye verdiği hasarın %20’sini kendisi alır. Büyünün etki süresi büyüye maruz kalan kişinin magic resistance, büyüyü yapan kişinin ise spirit speak becerisine bağlıdır.

Corpse Skin
20.0 Necromancy
Freezetime: 1.5 sn
Delay: 2.0 sn
Büyüyü kullanan kişinin ten rengi gri olur ve 10 armor kazanır. Büyünün etki süresi spirit speak becerisine bağlıdır.

Curse Weapon
20.0 Necromancy
Freezetime: 1.0 sn
Delay: 1.0 sn
Çantadaki veya eldeki bir silah üzerinde kullanabilir. Bu silah ile rakibe vurması durumunda verdiği hasarın %10’u kadar hp kazanır. Büyü tekrar başka bir silah üzerinde kullanılırsa ilk silahtaki etki kaybolur. Silah bir başkasına verilirse etki yine kaybolur. Büyünün etki süresi spirit speak becerisine bağlıdır.

Evil Omen
20.0 Necromancy
Freezetime: 1.2 sn
Delay: 1.5 sn
Büyüye maruz kalan kişi alacağı ilk hasardan %25 daha fazla hasar alır.

Horrific Beast
40.0 Necromancy
Freezetime: 2.0 sn
Delay: 4.0 sn
Polymorph tarzı çalışan bu büyü kullanan kişiyiyi Moloch isimli yaratığa çevirir. Büyüyü kullanan kişi ata binemez ancak saniyede 2 hp kazanır.

Lich Form
70.0 Necromancy
Freezetime: 2.0 sn
Delay: 4.0 sn
Polymorph tarzı çalışan bu büyü kullanan kişiyiyi Lich isimli yaratığa çevirir. Büyüyü kullanan kişi ata binemez, saniyede 13 mana kazanır ve 5 hp kaybeder. Ancak hp 5’in altına düşmez.

Mind Rot
30.0 Necromancy
Freezetime: 1.0 sn
Delay: 1.3 sn
Büyüye maruz kalan kişi tüm büyüleri %25 daha fazla mana kullanarak atabilir. Büyünün süresi büyüyü kullanan kişinin spirit speak becerisine bağlıdır.

Pain Spike
20.0 Necromancy
Freezetime: 1.6 sn
Delay: 1.8 sn
Büyüye maruz kalan kişi 18-28 arası (büyüyü kullanan kişinin spirit speak becerisine ve büyüye maruz kalan kişinin magic resistance becerisine göre değişir) hasar alır. Ancak bu büyü ile kaybedilen hp 10 saniye sonra geri gelir. 10 saniye içinde aynı büyüye tekrar maruz kalınması durumunda 3-7 arası hasar alınır ve 10 saniyelik süreye 2 saniye eklenir. Son vuruş için ideal bir büyüdür.

Poison Strike
50.0 Necromancy
Freezetime: 2.5 sn
Delay: 3.0 sn
Explosion büyüsüne benzer bir büyüdür. Aynı etki  alanına sahiptir ancak maruz kalan kişiler aynı zamanda zehirlenirler.

Strangle
65.0 Necromancy
Freezetime: 2.5 sn
Delay: 3.0 sn
Maruz kalan kişinin nefes almasını engelleyerek bleed tarzı bir etki yaratır. Kullanan kişinin spirit speak becerisine bağlı olarak ortalama 5-10 arası hasar verir ve 3-5 defa seker.

Summon Familiar
65.0 Necromancy
Freezetime: 2.0 sn
Delay: 4.0 sn
Summon Creature benzeri bir büyüdür. 5 farklı yaratık çağırılabilir, üstüste kullanıldığında önceki yaratılan yaratık silinir. Yaratıkların herbiri farklı özelliklere sahiptir. Summon familiar ile çıkartılan yaratıklar sahipsiz yaratıklardan az hasar alır ve tank amacı ile kullanılabilir.

Horde Minion
Pack llama gibi yük taşıyabilir.

Shadow Wisp
Sahibine 3 saniyede bir 5 mana kazandırır.

Dark Wolf
Dire wolfa benzer atik bir yaratık.

Death Adder
Silver Serpent’e benzer ve zehirli vurur.

Vampire Bat
Verdiği hasar sahibine hp olarak geri döner.

Vampiric Embrace
99.0 Necromancy
Freezetime: 2.0 sn
Delay: 4.0 sn
Kullanan kişi saniyede 10 stam ve 2 mana kazanır, bleed bonusundan etkilenmez ve zehire karşı daha dayanıklı olur. Silah ile vurduğu hasarın %10’u hp olarak geri döner. Ancak garlic gerektiren büyüleri kullanamaz. Aynı zamanda ateş tabanlı büyülerden ve silver silahlardan %50 daha fazla hasar alır. Büyünün etki süresi yoktur, tekrar yapılana kadar kalır.

Vengeful Spirit
80.0 Necromancy
Freezetime: 4.0 sn
Delay: 4.0 sn
Maruz kalan kişiye revenant isimli yaratığı musallat eder. Revenant dispel büyüsü ile kaldırılana ya da kendisi veya kovaladığı kişi ölene kadar asla takibi bırakmaz.

Wither
60.0 Necromancy
Freezetime: 3.0 sn
Delay: 2.5 sn
7 kare içindeki herkese 30-40 arası magic damage vurur. Petlerinize vurmaz dolayısı ile dungeon yaparken summon famililar ile iyi bir kombinasyon oluşturur.

Wraith Form
20.0 Necromancy
Freezetime: 3.0 sn
Delay: 2.5 sn
Polymorph benzeri bir büyüdür. Kullanan kişiyi wraith isimli yaratığa dönüştürür. Wraith olan kişi 15 armor kazanır ve vurduğu hasarın yarısı kadar mana çalar. Wraith olan kişi ata binemez.