Bağlantı Programı (6x)

Bağlantı Programı Tarafından Desteklenen Komutlar

.map: Haritayı açar, bu harita isteğe göre boyutlandırılabilinir ve otomatik yenile özelliği ile radarmap gibi kullanılabilinir. Bölgeleri seç özelliği ile gz sınırı vb. bölgeleri görebilirsiniz. Bu bölgeler sunucudakiler ile birebir örtüşmektedir. Sol alttaki bölümden aramak istediğiniz bölgenin ismini yazarak arayabilirsiniz. Haritaya çift tıklamanız durumunda kenarları kaybolur, tekrar çift tıklarsanız geri gelir.

.uoloop: 3 adımdan oluşan basit bir loop. Kullanmak için extra tuş ayarlamanıza gerek yok direkt olarak last target, poison gibi seçenekleri seçerek makro yapabilirsiniz. Çalışması için 3 kutucuğa da süre girmeniz gerekiyor.

.titlebar: Titlede karakter ile ilgili bilgileri gösterir ve titleye hp/mana/stam barları ekler. Client penceresini ufaltmanız durumunda hp barları da kaybolur, ancak direkt olarak başka pencereye geçerseniz hp barları sağ üstte kalmaya devam eder. Böylece karakteriniz makrodayken durumunu takip edebilirsiniz.

.ss: UO ekranının görüntüsünü alarak ultima klasöründe Valor Screenshots isimli klasöre kaydeder.

.cozunurluk: Ekran çözünürlüğünü 1024×600\’e zorlar, optionsdan apply demeniz durumunda bu özellik iptal olur.

Geçici Şifre Hatırlama
Oyuna girerken şifre bölümünü boş bırakmanız durumunda bağlantı programı otomatik olarak son girdiğiniz şifre ile giriş yapmayı dener. Bu özellik en çok clientinizin patlaması durumunda işe yarar, client kapandığında clientin tekrar açılıp açılmamasını soran bir kutucuk çıkar. Evet butonuna basmanız durumunda bağlantı programı hiç bekleme yapmadan clienti açar. Bu durumda şifre kutucuğuna şifre yazmanıza gerek kalmaz. Hiçbir şey yazmadan 3 defa entera basarak oyuna geri girebilirsiniz.