Oyun içerisinde .dungeonfinder yazarak listelenen dungeon’lardan birisini seçerek dungeon ekibine kayıt olabilirsiniz. Dungeon’a giriş yapmak için party vb. kurmanıza gerek yok.

d1

Gerekli kişi sayısına ulaşıldığında diğer oyuncular ile birlikte dungeon’a gönderilirsiniz. Kaydınızı yaptırmanızla girmeniz arasında geçen sürede başka bir oyuncuya veya başka bir oyuncunun size zarar vermesi durumunda kaydınız iptal edilir.

d3

Dungeon’a girerken altınızdaki ve çantanızdaki hayvanlarınız bankanıza gönderilir. Dungeon alanlarında pvp loot ve hırsızlık engellenmiştir. Aynı zamanda alanda vendor, banka vb. bulunmaz.

Dungeon ekibinin başarılı olması için dungeon sonundaki boss’u kesmeniz gerekmektedir. Sıkılmanız durumunda stuck veya diğer yollar ile dungeon’u terk edebilirsiniz. Ekibiniz bundan zarar görmez çünkü çıkan oyuncunun yerine başka bir oyuncu katılabilir. Dungeon’u bitirdiginizde, giris yaptiginiz noktaya geri atılırsınız. Ödülünüz bankanızdaki trade box’a aktarılır.

Parrying becerisi 80 üzeri olan savaşçıların yaratıklardan az fiziksel hasar alması dungeon’larda da çalışır O yüzden girerken ekipte en az 1 tane parrying becerisine sahip kalkanlı savaşçı olmalı.

Sistem henüz test aşamasında ve sadece 2 kişilik Ancient Lair dungeon’ı aktif.

Ancient Lair

d2

Kişi Sayısı: 2
Maksimum Süre: 30 dakika
10 saatte bir girilebilir
Boss: Felix Magnus
Giriş Şartı: 175 paragon puanı (istatistikler kısmında paragon avcıları sekmesinden puanınıza bakabilirsiniz).

Sistem testten çıktığında daha fazla kişi ile girilebilen dungeon’larda eklenecek. Yeni eklenen dungeon’lar giriş için farklı şartlar isteyecek.

Share.

Cevap Yaz