Peacemaking

Diğer oyuncuları, mekanik yaratıkları ve summon yaratıkları sakinleştiremezsiniz.

Yaratıkları sakinleştirebilme ihtimaliniz peacemaking becerinize, musicianship becerinize ve yaratığın gücüne bağlıdır.

Skill’i kullanırken hareket edemezsiniz ve başka bir skill kullanamazsınız, büyü yapmanız veya herhangi bir darbe almanız durumunda skill iptal olur.

Beceriyi kullanmak için peacemaking skill’ini seçip yaratığa target almanız yeterlidir. Toplu sakinleştirme yapmak istiyorsanız kendinize target almalısınız.

Toplu sakinleştirme yaptığınızda skill’inize göre 8-18 kare etrafınızdaki tüm canlıları sakinleştirmeyi denersiniz.

Tekil olarak sakinleştirilen yaratıklar 11 saniye, toplu olarak sakinleştirilenler 6 saniye boyunca sakin kalır. Bu iki değer 100.0 musicianship için geçerlidir.

Sakinleşen yaratıklar kendilerine saldırılmadıkça saldırmazlar ve hareket etmezler.

Peacemaking gain’i alabilme şansınız sakinleştirdiğiniz yaratığın gücüne bağlıdır, toplu sakinleştirme ile gain alınamaz.

Provocation

Diğer oyuncuları, mekanik yaratıkları, summon yaratıkları, sahibi olan hayvanları ve vendorları birbirine düşüremezsiniz.

Yaratıkları birbirine düşürebilme ihtimaliniz provocation becerinize, musicianship becerinize ve yaratıkların gücüne bağlıdır.

Beceriyi kullanırken hareket edemezsiniz ve başka bir skill kullanamazsınız, büyü yapmanız veya herhangi bir darbe almanız durumunda skill iptal olur.

Beceriyi kullanmak için provocation skill’ini seçip sırası ile 2 yaratığa da target almanız yeterlidir.

Skill başarılı olduğunda 2 yaratık da birbirine saldırır, başarısız olma durumunda ikisi de skill’i kullanan oyuncuya saldırır.

Provocation gain’i alabilme şansınız sinirlendirmeye çalıştığınız yaratığın gücüne bağlıdır.

Share.

Cevap Yaz